Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Jelenia Góra Katowice Kielce
Koszalin Kraków Łódź Łowicz
Lublin Olsztyn Pasłęk Piastów
Poznań Puławy Radom Rumia
Rzeszów Skierniewice Słupsk Starogard Gdański
Szczecin Szczytno Tarnów Tczew
Toruń Warszawa Wrocław Wronki
Zamość

Poznaj nasz zespółLublin

tel. 792 450 650
e-mail: lublin@mojdietetyk.pl
robert-lieprt_strona-01

mgr inż. Robert Lipert dietetyk

Absolwent Wydziału nauk o Żywności i Biotechnologii ze specjalizacją Żywienie Człowieka studiów stacjonarnych.

Zajmuję się zdrowym stylem życia nie tylko z punktu teoretycznego ale i praktycznego, poprzez zastosowaniu samemu różnych modeli żywieniowych ich wpływu na zdrowie i sylwetkę. W pełni rozumiem co oznacza walka o zdrową i idealną sylwetkę oraz problemami z tym związanymi czy to w kwestii schudnięcia jak i zwiększenia masy ciała. Do swoich klientów podchodzę z pełnym zaangażowaniem i w indywidualny sposób staram się pomóc w osiągnięciu wyznaczonego przez nich celu. Kierując się przede wszystkim poprawą zdrowia, samopoczucia jak i utrzymania uzyskanych efektów w szczęśliwy sposób odżywiania bez efektów jo-jo.

Lubię książki, sport oraz kuchnię Polską. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i pełną entuzjazmu.

>> mgr inż. Robert Lipert - rozwój zawodowy i osiągnięcia

robert.lipert
Maciej Pokarowski

Maciej Pokarowski dietetyk

Jestem absolwentem dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Moja przygoda z dietetyką rozpoczęła się kiedy byłem nastolatkiem i sam walczyłem z nadwagą. Gdy udało mi się ją zwalczyć, zapragnąłem pomagać w tym innym, dlatego wybrałem taki kierunek. Nie tylko studiowałem, ale także nieustannie zdobywałem doświadczenie w postaci licznych szkoleń, konferencji oraz praktyk w szpitalach gdzie nauczyłem się pracy z pacjentem.

Nie bez powodu w dietetyce najbardziej pasjonuje mnie walka z otyłością. Walka także w rozumieniu psychologicznym, bo pamiętajmy, że wszystko zaczyna się w naszych głowach. Mimo, że z zawodu nie jestem psychologiem, to aspekt psychiczny człowieka nie jest mi obcy. Dużo czytam i szkolę się w tematyce budowania relacji międzyludzkich i osiągania celów.

Prywatnie jestem osobą aktywną. Kocham sport, a w szczególności jazdę na rowerze i treningi siłowe. A szachy… to moja druga miłość. W wolnych chwilach gram w turniejach szachowych i nauczam, ponieważ jestem instruktorem szachowym. A może by tak zagrać jedną partię podczas konsultacji dietetycznej? Myślę, że warto łamać schematy!

maciej.pokarowski


Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę